O mnie

Sortuj produkty
sortuj wg :

 

          Nazywam się Eliza Dziubak. Jestem logopedą i terapeutą dzieci z autyzmem z 20-letnim stażem. Codziennie w pracy zajmuję się terapią mowy i komunikacji dzieci z trudnościami rozwojowymi.

         Od wielu lat prowadząc terapię staram się podążać za moimi małymi pacjentami. Próbuję wniknąć w ich sposób myślenia, obserwuję, co przyciąga ich uwagę i ułatwia im nabywanie nowych umiejętności. To one ucząc się dostarczają mi cennych wskazówek, w jaki sposób przygotować dla nich pomoce dydaktyczne.

Staram się tak je opracowywać, aby stanowiły nie tylko materiał do ćwiczeń, ale przedstawiały określony sposób uczenia. Większość z nich oparta jest na podpowiedziach wizualnych. Wykorzystanie wsparcia wizualnego sprawia, że dzieci szybciej nabywają umiejętności językowe, łatwiej odnoszą sukces, a wtedy ich motywacja do nauki rośnie.

       Podczas pandemii narodziła się idea, aby pomysłami, które sprawdzają  się w mojej pracy podzielić się z innymi. Projekt od realizacji dzieliło tylko …. wiele miesięcy pracy mojej, ilustratora, grafika i korektora. 

mowaislowa.com to sklep z pomocami do nauki mowy na miarę dziecka z wyzwaniami rozwojowymi. Są one przeznaczone dla dzieci z autyzmem, afazją, apraksją, niepełnosprawnością intelektualną i opóźnionym rozwojem mowy. 

 

 Więcej informacji o mnie na stronie: www.logopedakolobrzeg.pl/o-mnie

oraz:    www.facebook.com/logopedakolobrzeg

 

Brak produktów do wyświetlenia
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl